Põetus ja hool

Kui haigus on iseseisvalt hakkamasaamise üle võimust võtmas ning haigel ei ole enam jõudu enda eest hoolitsemiseks, jääb ka tema perel tihti puudu oskustest ja võimalustest haiget aidata. Keeruline on leida võimalust jääda töölt eemale või koolist koju. Puudu on abivahenditest ja teadmistest, kuidas neid saada ning mismoodi kasutada. Kõige selle virrvarri sees ei ole aega, et oma lahkuva lähedasega tõeliselt koos olla. Meie meeskonna eesmärk ei ole võtta enda kanda haige ööpäevaringset hooldamist, kuid saame tulla perekonnale appi hoolduskoormuse hajutamisel ning juhendamisel, kuidas nii haigele kui hooldajale vähima ressursiga parim võimalik heaolu tagada.

Mõnikord võib osutuda vajalikuks olla päeval mõnedki tunnid haige juures, kasvõi poeskäiguks või arstivisiidiks, juuksurist, teatriskäigust või jalutamisest rääkimata. Mõnikord võib puudu jääda teadmistest, kuidas voodihaiget pesta ning julgusest seda teha. Tihti oleks hea teada, kuidas ennastsäästvalt haiget tõsta või tema asendit vahetada.

Meie meeskond püüab Teiega koostöös leida parimad võimalikud lahendused hoolduskoormuse hajutamisel, näiteks:

  • saame olla mõneks ajaks haige juures, kui vajate eemalviibimist 

  • anname nõuandeid ja juhiseid haige hooldamisel

  • näitame ergonoomilisi võtteid haige asendi vahetamiseks

  • aitame korraldada vajalike abivahendite taotlemist, toome need kohale ja juhendame kasutamisel 

  • ja palju muud, mis konkreetses olukorras vajalik on.

 

Ööpäevaringse põetamise võimalused püüame leida koostööpartnerite abiga. Siiski ei saa välistada vajadust minna haiglasse, kui kodune toimetulekuvõime ei ole piisav.

Kompleksteenus, mis aitab Sul haiguse või puude korral

elada turvaliselt ja väärikalt

oma kodus

+372 56813584

info (ätt) koduhospiits.ee

Estonia, Harjumaa

  • Facebook Social Icon

© 2018 Koduhospiits OÜ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now